Ані Лорак

Ані Лорак

Ані Лорак (справжнє ім'я - Кароліна Куєк) народилася 27 вересня 1978 року в місті Кицмань Чернівецькій області. Її сценічний псевдонім - не що інше, як її справжнє ім'я, написане навпаки.

Бажання стати співачкою у Кароліни з'явилося ще в 4 року. Дівчинка часто виступала на різних шкільних конкурсах.

У 1992 році Кароліна перемагає в чернівецькому фестивалі «Первоцвіт», де і познайомилася з продюсером Юрієм Фалесой і підписала перший професійний контракт.

Популярність молодій співачці принесла російська телепередача «Утренняя Звезда». Тоді Кароліна вперше стала відомою як Ані Лорак. Тоді ж, за підсумками опитування «Нові зірки старого року» вона була визнана відкриттям 1994 року і нагороджена «Золотою Жар-птицею» Таврійськіх ігор. На фестивалі «Червона рута», що проходив в Криму, Ані Лорак зайняла друге місце.

У 1995 році Лорак записує альбом «Хочу літати». Компакт-диск був випущений на початку 1996 англійською фірмою «Holy Musіk» тиражем 6000 екземплярів і на батьківщину співачки так і не потрапив. Літом Ані Лорак у супроводі «Братів блюзу» знову виступала на «Таврійськіх играх-VI» і номінувалася на кращу співачку в премії «Золота Жар-птиця». У цьому ж році вона перемогла участь в конкурсі «Big Apple Music 1996 Competition» в Нью-Йорку.

Літом 1997 року на Таврійськіх іграх відеокліпом «Я повернуся» Ані Лорак анонсувала вихід однойменного альбому, що побачив світло в грудні 1997.

На початку 1999 року Ані Лорак відправилася в тур по США, Франції, Німеччині, Угорщині і по Україні.

У 1999 році співачка стає наймолодшою Заслуженою артисткою України.

Грудень 2001 року - вийшов четвертий компакт-диск «Там, де ти є...».

Літом 2002 року Ані Лорак визнана кращою співачкою України, отримала перо «Золотої Жар-птиці» і «Золотий диск» (за наслідками продажу альбому «Там, де ти є...»).

Альбом 2004 року під назвою «Ані Лорак» також отримав статус «золотого», а одна з його пісень «Три звічніх слова» — кращої пісні 2004 року. Сама Ані Лорак
стала кращою співачкою 2004 року.

У 2005 році виходить англомовний альбом «Smіle» з однойменною композицією «Smile», яку співачка збиралася представити на Євробаченні.

У 2006 році вийшов сьомий альбом співачки «Розкажи».

У 2008 році, на конкурсі пісні Євробачення-2008, що відбувався в Бєлграді, Ані Лорак зайняла 2-е місце.